Gözlemcilerimiz [Gözlemci Sayı : 152] (Kayıtlar önce bölgeye sonrada ada göre sıralanmıştır.)

Sıra NoBölgesiAd SoyadKlasman - Belge Tarihi
1 ADANA BEKİR KULBAY B Klasman -
2 ADANA CELAL USTA B Klasman -
3 ADANA EROL GÜLÜMSEK B Klasman -
4 ADANA KAMURAN ŞARLIOĞLU C Klasman -
5 ADANA MUSTAFA ŞEKER A Klasman -
6 ADANA PELİN GAYE AKBULAK C Klasman -
7 ADANA ZİYA ÇOŞKUN C Klasman -
8 ADIYAMAN M.AKİF AĞIR C Klasman -
9 AFYON ÖZCAN ŞARLAK B Klasman -
10 AKSARAY ADİL BÖLÜKBAŞ C Klasman -
11 AKSARAY SERDAR DİKBAŞ B Klasman -
12 AKSARAY SÜLEYMAN AKSAKAL C Klasman -
13 ANKARA ALİ ŞAHİN A Klasman -
14 ANKARA ALİ OSMAN GEDİKOĞLU A Klasman -
15 ANKARA AYHAN ÇOLAK B Klasman -
16 ANKARA BARBAROS YILMAZ A Klasman -
17 ANKARA BATTAL YILMAZ B Klasman -
18 ANKARA CEMAL ERDOĞAN B Klasman -
19 ANKARA CENGİZ ÖZENCİ C Klasman -
20 ANKARA ÇETİN ÖZEN A Klasman -
21 ANKARA ELİF GÖNÜL ÖZTÜRK B Klasman -
22 ANKARA ERKAN KORKUT TELLİ A Klasman -
23 ANKARA H.OZAN ÇETİNER B Klasman -
24 ANKARA HAKAN TÜRKYILMAZ B Klasman -
25 ANKARA HASAN SİPAHİOĞLU C Klasman -
26 ANKARA İBRAHİM KARAGÖZOĞLU C Klasman -
27 ANKARA İDRİS DEMİRCİ A Klasman -
28 ANKARA İZZET KARABULUT A Klasman -
29 ANKARA KENAN GÖKMEN A Klasman -
30 ANKARA M. ZEKİ AYHAN B Klasman -
31 ANKARA MEHMET ÖNDER A Klasman -
32 ANKARA NİHAT DEHNELİLER C Klasman -
33 ANKARA ORHAN KURBAN B Klasman -
34 ANKARA RAFET DERDİYOK A Klasman -
35 ANKARA RİFAT NİHAT ERTEM A Klasman -
36 ANKARA SEDDİ ÇELİK A Klasman -
37 ANKARA SERVET DEVEBACAK C Klasman -
38 ANKARA ŞERAFETTİN ÖNAY A Klasman -
39 ANKARA ŞİNASİ BÜYÜKAKSOY C Klasman -
40 ANKARA ZAFER KARAYAZGAN B Klasman -
41 ANTALYA AKIN UYMAZ C Klasman -
42 ANTALYA MEHMET KURİL C Klasman -
43 ANTALYA NEDİM KUM B Klasman -
44 ANTALYA ÖZER BEDİR A Klasman -
45 AYDIN HAKKI SAPMAZ C Klasman -
46 AYDIN MEHMET AYDIN B Klasman -
47 BALIKESİR B. TARIK TÜRKÖZ A Klasman -
48 BALIKESİR HİKMET ÖZATAĞAN B Klasman -
49 BALIKESİR MEHMET NALÇAİYİ B Klasman -
50 BOLU ALİ NECİP EVREN C Klasman -
51 BOLU MEHMET BAHİTTİN GÜLGÖR B Klasman -
52 BOLU NEVZAT MİRZAOĞLU A Klasman -
53 BOLU OKTAY ÖZTÜRK C Klasman -
54 BURDUR MEHMET ŞİMŞEK B Klasman -
55 BURSA MEHMET ER A Klasman -
56 BURSA MEHMET AKBULUT B Klasman -
57 ÇORUM R. TURGAY GÖRKEM B Klasman -
58 DENİZLİ GÖKSEL ERDOĞAN B Klasman -
59 DENİZLİ MUHAMMET ŞAHİN A Klasman -
60 EDİRNE CÜNEYT İNANÇ C Klasman -
61 EDİRNE ÇOŞKUN DOĞAN B Klasman -
62 EDİRNE SAKIP DALTABAN C Klasman -
63 ELAZIĞ YASEMİN DÜNDAR C Klasman -
64 ERZİNCAN RASİM KARSLI C Klasman -
65 ERZURUM ÖMÜR ÖZTEMİR C Klasman -
66 ESKİŞEHİR ABDULLAH ULUKUŞ B Klasman -
67 ESKİŞEHİR MEDENİ TÜRKMEN C Klasman -
68 ESKİŞEHİR RASİM ESENER B Klasman -
69 ESKİŞEHİR SELDA ŞENSOY C Klasman -
70 ESKİŞEHİR ŞÜKRÜ SAMİ OYTAN A Klasman -
71 ESKİŞEHİR UĞUR BEKYÜREK C Klasman -
72 GİRESUN İSMAİL HAKKI KAYA C Klasman -
73 HATAY AHMET CEYRAN C Klasman -
74 HATAY AYFER KAPI KAPLANGİL C Klasman -
75 HATAY NEVZAT BİLGİN C Klasman -
76 HATAY YAKUP ASLAN C Klasman -
77 ISPARTA KEMAL ÖZDEMİR C Klasman -
78 ISPARTA MURAT KARAYEL C Klasman -
79 ISPARTA SALİH ÖZGÜLLÜ B Klasman -
80 ISPARTA YAVUZ AKINCI C Klasman -
81 İSTANBUL ALİ HİKMET BULUT B Klasman -
82 İSTANBUL AYBERK DİLMEN A Klasman -
83 İSTANBUL HAKAN KÜÇÜKYILMAZ A Klasman -
84 İSTANBUL KADRİ KORHAN ÖZGÜL B Klasman -
85 İSTANBUL KENAN SİVRİKAYA A Klasman -
86 İSTANBUL MUSTAFA KONTAŞ B Klasman -
87 İSTANBUL MÜFİT URAL B Klasman -
88 İSTANBUL SELAMİ MERTOĞLU A Klasman -
89 İSTANBUL TARIK GİRGİN B Klasman -
90 İZMİR AHMET RİFAT PALA A Klasman -
91 İZMİR ALİ RÜSTEM KURT B Klasman -
92 İZMİR BÜLENT MERT B Klasman -
93 İZMİR FARUK AKMAN A Klasman -
94 İZMİR FERAH ÖZİŞ B Klasman -
95 İZMİR HALİL KUŞÇUOĞLU B Klasman -
96 İZMİR HASAN HÜSEYİN KİBAR B Klasman -
97 İZMİR İ. VEHBİ İŞGÖREN A Klasman -
98 İZMİR NACİ ONUT A Klasman -
99 İZMİR NURİ ÇANAKKALE C Klasman -
100 İZMİR OSMAN TÜRKÜN B Klasman -
101 İZMİR OSMAN OTAY B Klasman -
102 İZMİR S.SELCUK GÜLHAN C Klasman -
103 İZMİR SATILMIŞ KAVACIKLI A Klasman -
104 İZMİR TANER ÇETİNDERE A Klasman -
105 İZMİR VAHİT ERSAN A Klasman -
106 İZMİR ZİYA H. DAVASLIGİL A Klasman -
107 KARABÜK İBRAHİM TURAN C Klasman -
108 KASTAMONU RECEP KARAÇAMOĞLU C Klasman -
109 KAYSERİ HATİCE KÜRKÇÜO B Klasman -
110 KAYSERİ ÖMER KESİMCİ B Klasman -
111 KIRŞEHİR GÜRBÜZ KÖKSAL B Klasman -
112 KIRŞEHİR ÖZGÜR SAĞKAL C Klasman -
113 KIRŞEHİR SALİH KÖSEOĞULLARI B Klasman -
114 KOCAELİ ÖZCAN YILDIZ C Klasman -
115 KOCELİ HAYRETTİN YILDIRIM A Klasman -
116 KONYA NAMIK KUL C Klasman -
117 MALATYA ABDULKADİR ALTUNSOY B Klasman -
118 MALATYA NECDET KEKLİKÇİ C Klasman -
119 MANİSA OKAN BAYGAR B Klasman -
120 MANİSA VAHDETTİN YILMAZ B Klasman -
121 MERSİN AYHAN MAYRUK B Klasman -
122 MERSİN FARUK ERDOĞAN B Klasman -
123 MERSİN MEHMET ALİ MORDOĞAN C Klasman -
124 MERSİN MUHİTTİN KARAMAN C Klasman -
125 MERSİN NAİLİ ŞEN A Klasman -
126 MERSİN SALİH ARIKAN C Klasman -
127 MERSİN SEMİH SERDAR UĞURLU C Klasman -
128 MERSİN ŞAHİN KARAMIK C Klasman -
129 MERSİN YAKUP KOCA C Klasman -
130 MUĞLA KADİR KÖMÜRCÜ C Klasman -
131 MUĞLA RECAİ GÜLHAN A Klasman -
132 NEVŞEHİR YUSUF YÜNCÜ C Klasman -
133 ORDU M.ÜMİT ÖĞÜNÇ B Klasman -
134 ORDU SİNAN KESKİN B Klasman -
135 ORDU TANER ÖZTÜRK C Klasman -
136 RİZE ERDAL AYGÜN B Klasman -
137 RİZE KADİR BAKIR B Klasman -
138 RİZE KAŞİF ÇINAR A Klasman -
139 SAMSUN CEMİL CAHİT YÜCEL A Klasman -
140 SAMSUN M.YAŞAR BULUTLU B Klasman -
141 SAMSUN ZİYA AYDIN B Klasman -
142 SİNOP ÖMER FAZIL EMİN KUTBAY B Klasman -
143 SİVAS AYHAN BAYHAN A Klasman -
144 SİVAS SELİM YAVUZ B Klasman -
145 SİVAS TURGUT DEMİRKAN B Klasman -
146 TOKAT ALİ ÖZER C Klasman -
147 TRABZON HAYDAR KAZAZ B Klasman -
148 VAN ŞAKİR ŞAHAR C Klasman -
149 YOZGAT ABDULLAH CEYLAN C Klasman -
150 ZONGULDAK ERHAN ACAR C Klasman -
151 ZONGULDAK SEFER ŞAHİN B Klasman -
152 ZONGULDAK ZARİF AYDIN B Klasman -